VIDEO

Hit ostatnich miesięcy! Serial „Ślepnąc od świateł” już dostępny w telewizji internetowej. „Ślepnąc od świateł” odcinki serialu i gdzie je znaleźć?

 

Od atramentu w piórze do taśmy filmowej

Jak zapewne wiele osób wie literackim pierwowzorem serialu „Ślepnąc od świateł” jest głośna książka Jakuba Żulczyka nosząca ten sam tytuł co następca z filmowej szpuli. Wszyscy fani wstrzymali oddech, gdy pojawiły się plany nakręcenia serialu na podstawie literackiego pierwowzoru. Obawę fanów budziło to czy produkcja będzie tak samo dobra, jak „wersja drukowana”. Serial „Ślepnąc od świateł” miał premierę w telewizji, jednak teraz Ty możesz się przekonać o jego klasie i go ocenić, gdyż produkcja trafiła na platformy dystrybucji telewizji internetowej.

Sen o Warszawie młodego chłopaka z Mazur. Fabuła serialu „Ślepnąc od świateł”

Jakub jest młodym mężczyzną, który przyjechał do stolicy w celu dalszego kształcenia się. Zdał egzaminy oraz dostał się na jedną z najlepszych uczelni artystycznych w Polsce to znaczy Akademię Sztuk Pięknych. Chłopaka jednak ciągnęło w ciemniejsze zakamarki Warszawy, jak sam wspomina „zawsze lubił liczyć i ważyć”, więc zaczął liczyć i ważyć – został dilerem kokainy na warszawskich ulicach. Jego klientami są wysoko postawieni oficjele oraz celebryci. Tym razem Kuba postanawia odpocząć, uciec od wszystkiego. Kupuje bilet w jedną stronę do Argentyny. Termin odlotu: za tydzień. W przeciągu siedmiu dni musi jeszcze załatwić wszystkie sprawy, które ciążą mu przed podróżą. Sprawę utrudniają mu koszmary senne, które pojawiają się coraz częściej. Na domiar złego na jego drodze staje Dario – warszawski gangster, który poszukuje swojej zguby. Czy Kubie uda się dopiąć wszystkie sprawy i bezpiecznie wylecieć do wymarzonej Argentyny? Przekonaj się sam oglądając odcinki „Ślepnąc od świateł” w internecie.

Jak serial „Ślepnąc od świateł” wypada na tle innych polskich produkcji? Czy warto?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest jedną z lepszych polskich produkcji kilku ostatnich lat. Serial zdeklasował konkurentów, zgarniając prawie całą widownię. Jest to zasługa pracy sztabu wielu ludzi, którzy dołożyli cegiełkę do sukcesu serialu „Ślepnąc od świateł”. Przede wszystkim należy zacząć od dwóch twórców reżysera i współautora scenariusza Krzysztofa Skoniecznego oraz autora książki i drugiego współautora scenariusza Jakuba Żulczyka. Dzięki temu duetowi powstał wartościowy serial, naprawdę godny uwagi. Trzymający w napięciu, taki który nie nudzi ani na chwilę. Brawa należą się też całej plejadzie aktorskiej, która wystąpiła w serialu, nie sposób ich tu wszystkich wymienić. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Jak uzyskać dostęp do odcinków serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jest już dawno po premierze internetowej, ale na twoje szczęście platformy telewizji internetowych działają całą dobą w każdym miejscu i czasie. Wystarczy w internecie poszukać jednej z nich, a na niej znaleźć serial „Ślepnąc od świateł”. Nie potrzebujesz nic więcej niż odpalona wyszukiwarka internetowa, wpisujesz frazę ‘„Ślepnąc od świateł” odcinki’ i masz dostęp do serialu!

Jakie miejsca w internecie odwiedzić, żeby zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

Miejsc jest wiele, nie sposób je tu wszystkie wymienić, więc napiszemy w dwóch słowach o jednym z nich. Chodzi o platformę IPLA, która umożliwia obejrzenie serialu „Ślepnąc od świateł”. Wystarczy Ci tylko telefon z dostępem do internetu i gotowe!