VIDEO

Gdzie oglądać najnowszą część serii „Psy?

Prawie 30 lat po premierze kultowej, pierwszej części „Psów”, pojawia się jego godny lub całkiem niepotrzebny następca. Zdanie co do tego są bardzo podzielone i to wasz czas zadecydować, po której stronie stoicie. 

Kontrowersje, jakie wywołał film Pasikowskiego. Co możemy zobaczyć w filmie „Psy 3. W imię zasad”?

Realizując pierwszą część kultowej serii, sam reżyser pewnie nie spodziewał się jakim klasykiem się stanie i jak wysoko ustawi poprzeczkę dla kina sensacyjnego w Polsce. Druga część, która wyszła dwa lata później, dla wielu przebiła nawet oryginał. Mówiła o bardzo ważnych aspektach zmiany ustrojowej i społecznej Polski tamtego okresu. Ludzie czekali z wytęsknieniem na kolejną część historii Franza Maurera. Realizacja filmu była jednak bez przerwy przeciągana, a sam reżyser i głównoplanowy aktor niechętnie wypowiadali się na ten temat publicznie. Wielu fanów straciło wiarę, że ostatnia część kiedykolwiek powstanie. Po dwudziestu pięciu latach wyszła informacja, że nareszcie Władysław Pasikowski zrealizuje film „Psy 3”, który miał być końcem tak ważnej dla polaków serii. Stanął przed niezwykle trudnym zadaniem. Jak można przenieść postać, która stała się idolem i bohaterem czasów PRL-u, do współczesnego świata. Czekało na niego wielkie wyzwanie, szczególnie że wymagania widzów były naprawdę wysokie. Na początku akcji filmu dowiadujemy się, że Maurer został skazany na dożywocie i po dwudziestu pięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Większość jego starych znajomych, wspólników i towarzyszy nie żyje lub całkiem zmienili swoje życie. Sam Franz znajduję się w odmienionej całkiem Warszawie i musi przystosować się do tego całkiem innego świata. „Psy 3” online są sentymentalną podróżą w czasy PRL-u i w przeszłość. Była to próba, odnowienia i powrotu do czasów, które odeszły na dobre. Nie udało się jednak reżyserowi odwzorować klimatu pierwszej czy nawet drugiej części. Pozostały jedynie doniesienia i wspomnienia z pierwszych dwóch filmów. Bez wątpienia nie jest to film zły lub nudny. Dwie godziny oglądania mogą przelecieć bardzo przyjemnie. Jednak w porównaniu z filmami, które tak wielu uważa za kultowe i nawet za najlepsze filmy sensacyjne, które kiedykolwiek powstały w polskim kinie, wypada dość słabo. Nie ma co się jednak dziwić, poprzeczka została postawiona bardzo wysoko.

Gdzie znaleźć „Psy 3” online? Oglądanie filmów online

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3″ online w sieci? Tak jak i zmienił się sam film, tak zmieniła się forma, w jakiej możemy go oglądnąć. Dwadzieścia pięć lat temu, ludzie zmuszeni byli do wyjścia z domu, kupienia biletów i pójścia do kina, by podziwiać oryginalne „Psy”. Teraz żyjemy w czasach, gdzie nie ruszając się z domu, możemy mieć tę przyjemność i obserwować ostatnie potyczki Franza Maurera. Legalna telewizja internetowa daje nam możliwość przeżycia wszystkich emocji związanych z oglądaniem ostatniej części serii, w zaciszu swojego domu. Dostajemy z tym wszystkie zalety, które przychodzą z oglądaniem w Internecie. Sami wybieramy godziny seansów i możemy przerwać oglądanie w każdym momencie. Zwykle otrzymujemy dostęp bez limitu do bazy danych różnych filmów i seriali, przez co mamy możliwość oglądnięcia pozycji z całego świata, również filmu „Psy 3” oraz innych części. Zajmuje to dosłownie chwilę, a wspieramy oryginalnych twórców oraz miło spędzamy czas wolny.