VIDEO

Kogel Mogel 3 – kultowa komedia obyczajowa w telewizji internetowej

Telewizja internetowa to najlepsze miejsce, w którym znajdziesz ulubione produkcje filmowe. Chcesz obejrzeć Kogel Mogel 3? Sprawdź, gdzie można odnaleźć ten film bez żadnych limitów i reklam!

Kogel Mogel 3 film – kontynuacja przygód Kasi i rodziny Wolańskich

Kogel Mogel 3 to 93 – minutowa komedia obyczajowa, która stanowi kontynuację kultowej serii komedii Kogel Mogel. Pierwsza część serii miała swoją premierę ponad 30 lat temu! Dziś możemy już obejrzeć trzecią część filmu, obraz wyreżyserował absolwent Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi – Kordian Piwowarski.

Scenariusz do Kogel Mogel 3 napisała Ilona Łepkowska, pisarka znana jako autorka/współautorka takich komedii jak Nigdy w życiu, czy Och, Karol. Łepkowska napisała scenariusze także dla pierwszej części kultowej komedii obyczajowej, czyli Kogel-Mogel oraz dla drugiej części z serii – Galimatias, czyli kogel-mogel II.

O czym opowiada Kogel Mogel 3? Film stanowi kontynuację historii Katarzyny Solskiej, która po rozwodzie zamieszkuje we wsi Brzózki wraz ze swoją matką. Akcja zaczyna nabierać rozpędu, gdy do kraju powraca syn Solskiej, który mieszkał do tej pory z ojcem w Holandii. Okazuje się, że młody chłopak ma intrygujący pomysł na biznes… W Kogel Mogel 3 dalej śledzimy także losy rodziny Wolańskich – celebrytka Barbara Wolańska wydaje kontrowersyjną książkę, tymczasem jej rodzina się rozpada – mąż oraz córka postanawiają bowiem uciec z domu.

Kogel Mogel 3 – kultowa polska komedia z gwiazdorską obsadą

W Kogel Mogel 3 spotkamy całą plejadę polskich aktorów, w tym także odtwórców roli bohaterów znanych z poprzednich części. W filmie zagrali między innymi: Grażyna Błęcka-Kolska (aktorka wcieliła się w rolę głównej bohaterki, czyli Katarzyny Solskiej), Katarzyna Łaniewska (aktorka wystąpiła w roli babci Solskiej), Zdzisław Wardejn (aktor zagrał Mariana Wolańskiego), Ewa Kasprzyk (aktorka wcieliła się w rolę ekscentrycznej Barbary Wolańskiej) oraz Nikolem Rozbicki (aktor zagrał syna głównej bohaterki – Marcina Zawadę). W Kogel Mogel 3 możemy także zobaczyć inne polskie gwiazdy, w tym Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką oraz Annę Muchę. Niestety w filmie nie zagrali znani z poprzednich części komedii świętej pamięci aktorzy Dariusz Siatkowski i Jerzy Turek, a także aktorka Małgorzata Lorentowicz.

Kogel Mogel 3 – film – gdzie obejrzeć trzecią część kultowej komedii?

Kogel Mogel 3 – film możesz obejrzeć między innymi w telewizji Canal +. Jeśli jednak chcesz się cieszyć nieograniczonym dostępem do filmów i możliwością wyświetlania produkcji filmowych o dowolnej porze, z dowolnego urządzenia, wypróbuj telewizję internetową. To miejsce, w którym znajdziesz ulubione filmy w wysokiej jakości, online, możesz je odtwarzać zarówno na telewizorze, jak i na ekranie komputera czy na urządzeniu mobilnym typu smartfon / tablet. Dlaczego warto zobaczyć Kogel Mogel 3 film w telewizji internetowej? Raz wykupiony pakiet daje dostęp do ulubionych filmów, które możesz oglądać z całą rodziną.