VIDEO

VIDEO on 17 stycznia, 2021“Włoskie wakacje” – czy warto obejrzeć ten film?

“Włoskie wakacje” dostępne są już w legalnej telewizji internetowej. Widzowie mają więc okazję zapoznać się z filmem z 2020 roku, w którym główną rolę gra Liam Neeson i jego syn, Micheál Richardson. W związku z tym warto przybliżyć wszystkim zainteresowanym ten obraz – tym bardziej, że jest to film bardzo przyjemny, lekki, pogodny, choć momentami wzruszający. Co warto o nim wiedzieć?

“Włoskie wakacje” – kilka słów o fabule

“Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, którego reżyserem jest James D’Arcy. Ten znany, brytyjski aktor odpowiada również za scenariusz. Fabuła skupia się na relacjach ojca i dorosłego syna, Roberta i Jacka. Robert kiedyś był odnoszącym sukces malarzem, ale popadł w marazm i nie może się podnieść po różnych tragediach z przeszłości. Jack także jest w punkcie zwrotnym swojego życia. Potrzebuje pieniędzy na zakup galerii sztuki, więc wpada na pomysł sprzedaży rodzinnego domu, który znajduje się w Toskanii we Włoszech. Ojciec zgadza się na sprzedaż, chociaż ich wzajemne relacje od dawna są bardzo napięte. Obaj myślą, że wyprawa do Włoch będzie krótka – na miejscu okazuje się jednak, że dom jest zrujnowany i będą musieli spędzić razem wiele czasu, próbując go odnowić. Będą też mieli okazję nacieszyć się szczególną atmosferą Włoch – pyszną kuchnią, doskonałą muzyką, malowniczymi krajobrazami… Poznają nowych ludzi, a przy tym powoli zaczną uzdrawiać swoje relacje.

“Włoskie wakacje” – kilka słów o aktorach

W filmie najważniejsza jest relacja między ojcem i synem, w których rolach wystąpili również ojciec i syn, czyli Liam Neeson i Micheál Richardson. Panowie świetnie odnaleźli się w swoich rolach. Ich gra nie jest przesadzona, lecz bardzo adekwatna, wiarygodna. “Włoskie wakacje” to komediodramat, więc widzowie muszą się przygotować zarówno na sceny pełne humoru, jak i te wzruszające. Bohaterowie muszą się rozliczyć z przeszłością – tym bardziej, że wielu rzeczy nie zdążyli jeszcze przeboleć i wyjaśnić. Warto zwrócić uwagę na znakomitą grę pobocznych bohaterów – jak Lindsay Duncan, wcielająca się w rolę Kate.

“Włoskie wakacje” – do obejrzenia online!

We “Włoskich wakacjach” naprawdę można się zakochać! To spokojny film, który uprzyjemni zarówno letnie popołudnie, jak i zimowy wieczór. Zainteresowani znajdą go w legalnej telewizji internetowej. To bardzo wygodny sposób oglądania filmów – można włączyć wybrany obraz w dowolnej chwili, kiedy akurat ma się ochotę i czas by obejrzeć coś ciekawego. W dodatku jest to film dla całej rodziny, który podnosi na duchu i pozwala uwierzyć, że wszystko może się zmienić na lepsze – nawet gdy jest to trudne. “Włoskie wakacje” na pewno warte są obejrzenia – warto więc skorzystać z okazji i zobaczyć film online!